Loading...

Windu PRO

Zobacz, co oferuje jeden z najlepszych systemów CMS!
Wspaniałe dodatki

Kupując licencję otrzymujesz liczne narzędzia dodatkowe! W zależności od wykupionego pakietu PRO otrzymujesz 6 lub 11 dodatków, które w znacznym stopniu rozbudowywują standardową funkcjonalność CMSa!

Image placeholder
Własna stopka

Ponadto nie musisz umieszczać w stopce informacji na temat autorów Windu! Jest to bardzo wygodne dla agencji interaktywnych wykonujących zlecenia dla swoich klientów.

Image placeholder

Narzędzia dostępne w wersji PRO

Po zakupie i aktywacji klucza zyskujesz dostęp do wielu przydatnych narzędzi.

Image placeholder
Image placeholder
Kopie zapasowe

System pozwalający na wykonywanie kopii zapasowej całej strony www. Całość jest zintegrowana z CRONem i pozwala na przywracanie systemu w dowolnym momencie.

Image placeholder
Narzędzia SEO

Narzędzie monitorujące błędy 404 oraz pozwalające w prosty sposób przekierować dany adres na dowolną podstronę, bez edycji .htaccess oraz kodu strony!

Image placeholder
System banerów

Windu posiada zaawansowany system zarządzania reklamami. Pozwala na definiowanie obszarów reklamowych oraz ustawianie limitów kliknięć i wyświetleń, jak również czas trwania kampanii.

Image placeholder
System ankiet

Ankiety to dobrze znane wszystkim sondy internetowe, z opcją zarządzania nimi z poziomu panelu administracyjnego CMS.

Image placeholder
Monitoring

W monitoringu mamy możliwość przeglądania parametrów systemu, na wykresach czasowych. Możemy śledzić zarówno pozycję strony w Alexa, jej pageRank jak i parametry samego oprogramowania!

Image placeholder
Kontakty

Kontakty to zaawansowany panel zarządzania danymi teleadresowymi naszych klientów. Są agregowane automatycznie po przez formularz kontaktowy, mogą być również importowane z plików excela.

Image placeholder
Mailing

Zaawansowany system rozsyłki masowej korespondencji email. Mamy możliwość generowania dynamicznych templatów oraz tworzenia nowych list adresowych w połączeniu z narzędziem do kontaktów.

Image placeholder
Integrator RSS

Integrator pozwala na pobieranie treści z innych stron internetowych posiadających kanały RSS, oraz publikowanie ich automatycznie na naszej witrynie. Mamy też możliwość zarządzania własnym kanałem RSS

Image placeholder
Log systemowy

W logu systemowym mamy możliwość przeglądania zdarzeń jakie wystąpiły podczas pracy CMSa. Pokazuje on zarówno błędy 404 jak i wrogie logowania oraz niestabilności serwera.

Image placeholder
Baza danych

Jest to uproszczony interfejs zarządzania całą bazą danych Windu z poziomu panelu administracyjnego. Możemy edytować i przeglądać rekordy w bazie oraz sprawdzać jej stan.

Image placeholder
Firewall

Zapora ogniowa pomaga chronić naszą stronę przed atakami DDOS. Po przekroczeniu danej liczby odpytań serwera na godzinę system blokuje dane IP i wysyła do nas informację o tym zdarzeniu.

Image placeholder
Request Log

Mamy możliwość przeglądania wszystkich odpytań skierowanych do naszej strony. Pozwala to na analizę bezpieczeństwa oraz prób włamania do systemu.

Nieustannie pracujemy nad rozwojem Windu CMS!

Zaglądając na stronę windu dowiesz się o nowościach i planach związanych z CMS’em

2022-12-05 Windu 4.1 - aktualizacja

Właśnie zaktualizowaliśmy Windu do wersji 4.1: Wsparcie dla PHP 8.0 i 8.1 Poprawienie edytora kodu Poprawienie mechanizmy generowania pól dodatkowych Dodanie...

2021-01-27 Windu 4.0 - nowa aktualizacja

Po 6 latach przerwy postanowiliśmy przygotować i dodać nową wersje naszego systemu CMS. Windu 4.0 dostępne do pobierania oraz aktualizowania, wprowadziliśmy w nim między...

2014-05-28 Windu 3.1 - lista zmian

Windu 3.1 dostępne do pobierania oraz aktualizowania, wprwadziliśmy w nim między innymi:   Aktualizacja modułu forum, dokończenie i poprawienie obecnego w wersji 3.1...

Kup licencję PRO!

Już teraz aktywuj mnóstwo dodatków w twoim Windu!

Kup licencję PRO