Loading...

Wybierz wersję systemu CMS

Dzięki licencji Windu Pro zyskujesz dodatkowe możliwości!

Windu PRO x 1
99 zł
  • Liczba licencji PRO 1
  • Własna stopka
  • Wszystkie dodatki PRO
Kup teraz
Widnu ULTIMATE
4999 zł
  • Liczba licencji PRO 100
  • Własna stopka logo w panelu
  • Wszsytkie dodatki PRO
Zapytaj o ofertę

Wersja darmowa naszego systemu CMS

Wersja bezpłatna daje możliwość pełnego korzystania z podstawowych funkcji systemu CMS, wymaga umieszczenia w stopce informacji oraz linku do strony Windu!

Do czego uprawnia licencja?

Licencja Pro uprawnia do usunięcia informacji o systemie CMS ze stopki strony, oraz do pełnego pakietu narzędzi dodatkowych. Jedna licencja to prawo użytkowania systemu na jednej domenie, skorzystaj z naszej oferty i ciesz się stroną w wersji Pro.

Jak długo ważna jest licencja?

Licencja nigdy nie wygasa! Dodatkowo kupując licencję na Windu otrzymujesz dostęp do wszystkich aktualizacji wersji 2 systemu oraz pełny pakiet narzędzi dodatkowych zawartych w naszym systemie CMS.

Dla agencji i webmasterów

Oferta specjalna! Licencja Ultimate to możliwość negocjacji wielu szczegółów technicznych, także liczby licencji. Oferta skierowana jest do firm działających w branży internetowej, agencji interaktywnych jak i freelancerów.

Windu PRO

System CMS skrojony na miarę Twoich potrzeb!

Image placeholder
Kopie zapasowe

System pozwalający na wykonywanie kopii zapasowej całej strony www. Całość jest zintegrowana z CRONem i pozwala na przywracanie systemu w dowolnym momencie.

Image placeholder
Narzędzia SEO

Narzędzie monitorujące błędy 404 oraz pozwalające w prosty sposób przekierować dany adres na dowolną podstronę, bez edycji .htaccess oraz kodu strony!

Image placeholder
System banerów

Windu posiada zaawansowany system zarządzania reklamami. Pozwala na definiowanie obszarów reklamowych oraz ustawianie limitów kliknięć i wyświetleń, jak również czas trwania kampanii.

Image placeholder
System ankiet

Ankiety to dobrze znane wszystkim sondy internetowe, z opcją zarządzania nimi z poziomu panelu administracyjnego CMS.

Image placeholder
Monitoring

W monitoringu mamy możliwość przeglądania parametrów systemu, na wykresach czasowych. Możemy śledzić zarówno pozycję strony w Alexa, jej pageRank jak i parametry samego oprogramowania!

Image placeholder
Kontakty

Kontakty to zaawansowany panel zarządzania danymi teleadresowymi naszych klientów. Są agregowane automatycznie po przez formularz kontaktowy, mogą być również importowane z plików excela.

Windu Ultimate

System CMS skrojony na miarę Twoich potrzeb!

Image placeholder
Image placeholder
Indywidualna liczba licencji

Brak jakichkolwiek ograniczeń, określasz swoje potrzeby, a my przygotowujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę, korzystasz przy tym ze wszystkich narzędzi dostępnych w wersji Pro!

Image placeholder
Niepowtarzalna szata graficzna panelu admina

Możemy przygotować niepowtarzalną szatę graficzną panelu do zarządzania, dzięki temu otrzymasz profesjonalny system zarządzania treścią, tak aby móc go oferować także swoim klientom.

Image placeholder
Support techniczny ekipy Windu!

Pomoc techniczna 7 dni w tygodniu. Trudności przy wdrażaniu CMSa czy problemy techniczne - nasi programiści są do twojej dyspozycji!

Nieustannie pracujemy nad rozwojem Windu CMS!

Zaglądając na stronę windu dowiesz się o nowościach i planach związanych z CMS’em

2022-12-05 Windu 4.1 - aktualizacja

Właśnie zaktualizowaliśmy Windu do wersji 4.1: Wsparcie dla PHP 8.0 i 8.1 Poprawienie edytora kodu Poprawienie mechanizmy generowania pól dodatkowych Dodanie...

2021-01-27 Windu 4.0 - nowa aktualizacja

Po 6 latach przerwy postanowiliśmy przygotować i dodać nową wersje naszego systemu CMS. Windu 4.0 dostępne do pobierania oraz aktualizowania, wprowadziliśmy w nim między...

2014-05-28 Windu 3.1 - lista zmian

Windu 3.1 dostępne do pobierania oraz aktualizowania, wprwadziliśmy w nim między innymi:   Aktualizacja modułu forum, dokończenie i poprawienie obecnego w wersji 3.1...

Kup licencję PRO!

Już teraz aktywuj mnóstwo dodatków w twoim Windu!

Kup licencję PRO